Ekip Arkadaşı Arıyoruz !

Mekatronik Ekip Arkadaşları Eğer bizimle beraber çalışırsanız ne gibi avantajlarınız olur? -)Ne kadar öğrenci olasanızda elinizde bir kimliğiniz olur(Mekatronikmuhendisligi.com Yönetici vb.) -)Düzenli çalışacak arkadaşlarımıza sitemizin bir çalışanı olduğunu belli etmek için mail adresi açılacaktır.(ahmet@mekatronikmuhendisligi.com vb.) -)İnternet sitemizde genel olarak mekatronikle alakalı tüm konularla alakalı herşey ile ilgileniyoruz.Kendize bir konu seçip sınıfınız 4’e gelmeden bir çok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. -)Sizi ekleyeceğimiz gruplarda tecrübeli arkadaşlarınızla görüşme imkanı bularak türkiyenin dört bir yanından arkadaş çevresi edinerek daha güçlü bir çevre ile daha rahat kendinizi mesleki açıdan geliştirebilirsiniz. -)Sitemize düzenli olarak 1 yıl boyunca katkı veren arkadaşımıza Teşekkür Belgesi vereceğiz. -)Bu güne kadar bir çok fuarda stand açtık ve bundan sonraki açılacak fuarlardada stand’ımızda durabilir ve çevresine çevre katabilir. Biz neler yaptık bu güne kadar? *5 yerde stand açtık(ODTÜ,İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü,Atılım Üniversitesi,Karabük Üniversitesi,Led&Lighting Fuarı) *10.600 kişi forumumuza üyemiz var. *1.200.000 milyon’u geçkin forum sitemizde sayfa görüntülenmesi oldu. *Bir çok firmadan sponsorluk aldık.(Robotistan.com , robotkutusu.com ,Kartal Otomasyon , Ogretmenlerim.org , Boğaziçi Yazılım[Siemens Nx yazılımın Türkiye distribütörü] , ve daha bir çoğu internet sitemizi inceleyince göreceksiniz.) *Bir çok kişiye çekilişle hediye dağıttık.(Arduino Setleri vb.) *Bu güne kadar gerek piyasadan gerekse Üniversitelerden bir çok üniversite hocası ile iletişimde olma şansını yakaladık. Ve daha bir çok katkısı olacağını dahil olunca anlayacaksınız.

Gelelim aradığımız şartlara ? Üniversitelerin MEKATRONİK , MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ bölümlerinde okuyan; Sınıf hiç farketmez;

Not:Grubumuza dahil olup 1 hafta çalışıp daha sonra hiç birşey yapmayan arkadaşlarla direk yolumuzu ayırıyoruz bunu bilerek formumuzu doldurursanız seviniriz.

 

Arkadaşlar çok fazla talep geldiğinden dolayı belli bir süre ekip arkadaşı alamaycağız takip etmeye devam edin ..
🙂


İnternet Sitemiz NETİNTERNET serverlarında ücretsiz host edilmektedir.